* قوانین و مقررات *

ماده 1: تعاریف و اصطلاحات ایران نایب

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات استفاده شده به شرح زیر هست:

 1. کانال ایران نایب: به اختصار “کانال” نامیده می شود.
 2. کاربر: به فردی که از کانال “ایران نایب” برای دریافت خدمات استفاده می کند.
 3. نایب: فردی که برای ارائه خدمت یا خدمات به محل موردنظر کاربر اعزام می­شود.
 4. درخواست یا امور نیابتی: هرگونه خدمت یا خدمات ارائه شده توسط مجموعه ایران نایب را شامل می شود.
ماده2: خدمات ایران نایب
 1. ایران نایب پل واسطی بین کاربر و نایب است. رد و بدل هر گونه اطلاعات تماس بین کاربر و نیروی نایب خلاف قوانین ایران نایب است.
 2. هرگونه عدم شفافیت و صداقت در مدارک و توضیحات ارائه شده به ایران نایب، برای پیگیری درخواست کاربر، به عهده کاربر است و ایران نایب مسئولیتی در قبال این مساله و طولانی شدن فرایند پیگیری و اضافه مبلغ تعیین شده ندارد.
 3. ایران نایب باتوجه به دانش، تخصص و تجربه خود، مطابق با شرح درخواست کاربر در فرم مربوطه، درخواست کاربر را پیگیری می‌کند. هرگونه نقص در مدارک کاربر منجر به طولانی شدن زمان پیگیری می گردد و برای کاربر هزینه بردار است. هرگونه نقص در مدارک ارسالی یا اطلاعات نادرست در شرح درخواست در ایران نایب، به عهده کاربر است.
 4. ایران نایب در هر ساعتی از شبانه­روز برای ثبت درخواست آماده است، منتهی برای اعزام نایب لازم است، در روز قبل از نیاز به نایب، درخواست در سایت ثبت و هزینه اولیه پرداخت شود.
 5. در صورت نیاز به مراجعه به درب منزل کاربر، به منظور اعتماد و اطمینان هرچه بیشتر کاربران، مشخصات نایب، بعد از ثبت نهایی درخواست و دریافت کدرهگیری، برای کاربر ارسال می شود. نایب موظف به ارائه کارت ملی جهت تطبیق مشخصات است.
 6. کاربر برای لغو درخواست می‌تواند بدون کسر هزینه از مبلغ واریزی، با استفاده از کدرهگیری اقدام کند. لغو درخواست بایستی در روز قبل از اعزام نایب به محل (تاریخ نیاز به نایب) از طریق لینک مربوط به لغو درخواست در انتهای سایت، یا تماس با پشتیبانی ایران نایب صورت بپذیرد.
 7. ” وقت شناسی یکی از اصول مورد توجه ایران نایب است” . نایب در ساعت مقرر شده، مطابق درخواست کاربر، در محل حضور دارد و تا حصول نتیجه در محل مورد نظر منتظر می‌ماند. پس از هماهنگی و اعلام عدم نیاز حضور به نایب توسط کاربر، نایب محل را ترک می کند.
 8. ایران نایب ممکن است کدهای تخفیفی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با تحویل این کدها به پشتیبان درصدی از هزینه خدمات کاسته شود.
 9. در موعد پیگیری درخواست کاربر، پشتیبانی ایران نایب فعال است و نتیجه به کاربر ابلاغ می شود.
 10. تقاضای پیگیری خدمات غیرقانونی، غیرمشروع و خلاف تعهدات مجموعه، خلاف قوانین ایران نایب است.
 11. کلاهبرداری و سواستفاده یا استفاده بدون هماهنگی از نام ایران نایب به هرنحو و... غیر اخلاقی و خلاف قوانین ایران نایب است. در صورت مشاهده با فرد خاطی برخورد می‌شود و فرد خاطی موظف به جبران خسارت و پرداخت خسارت مادی و معنوی به ایران نایب است.
ماده3: هزینه ها و پرداخت ایران نایب
 1. بر حسب نوع و حجم خدمت یا خدمات ارائه شده، هزینه پیگیری درخواست، در پایان کار محاسبه و تسویه می‌شود. به منظور رعایت حقوق کاربران عزیز، هزینه خدمت یا خدمات ارائه شده در دو مرحله پرداخت می شود. مرحله اول قبل از شروع پیگیری درخواست، بصورت آنلاین در موقع ثبت درخواست مبلغی به عنوان بیعانه تعیین می شود و مرحله دوم بعد از اتمام کار بر حسب حجم خدمت یا خدمات ارائه شده محاسبه و پرداخت می‌شود.
 2. ایران نایب در قبال پیگیری کامل مطابق با درخواست کاربر، به عنوان ارباب رجوع، متعهد است به نحوی که نایب نهایت تلاش خود را برای گرفتن نتیجه مطلوب می‌کند، اما در نهایت نتیجه‌ی پیگیری خدمت ارائه شده به بروکراسی سازمان/ اداره مورد نظر مربوط است. لذا نتیجه نامطلوب یا منفی در پیگیری خدمت یا خدمات ارائه شده، تاثیری در عدم پرداخت هزینه یا ایجاد حقی برای کاربر ندارد.
 3. کاربر نیازی به پرداخت هرگونه وجه اضافه تحت هر عنوانی از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت هزینه اضافی به انتخاب شخص اوست و ربطی به ایران نایب ندارد. این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از کاربر می خواهد که این موارد را حتما به مجموعه ایران نایب اطلاع دهد.
 4. ایجاد هرگونه مشکلات مالی برای کاربر از قبیل درخواست یا دریافت مبلغ اضافه، درخواست انعام، درخواست دریافت هزینه پیگیری درخواست، بصورت نقدی و یا شکایت از قیمت های تصویب شده نزد کاربر خلاف قوانین مجموعه است. کاربر می‌تواند در صورت مشاهده به پشتیبانی ایران نایب گزارش دهد.
ماده4: مسئولیت ایران نایب
 1. ” تعهد کاری و کیفیت بالا در ارائه خدمات رکن اصلی ایران نایب در ارائه خدمات است”. نایب از بین افراد با تجربه و متخصص و امین برای پیگیری درخواست کاربر انتخاب می شود. در صورت اثبات هر گونه کوتاهی و قصور در پیگیری درخواست کاربر، توسط نایب، تیم ایران نایب به کاربر پاسخگو است.
 2. منظور افزایش امنیت و جلوگیری از هر گونه آسیب و یا مشکل، نایب را با ریز بینی و دقت تمام از میان گستره زیادی از افراد انتخاب شده است. گواهی عدم سوء پیشینه و ضمانت اخلاقی و رفتاری افراد، از اصول اولیه همکاری این افراد با ایران نایب می باشد.
 3. ما امانتدار حریم خصوصی کاربران خود هستیم”. ایران نایب در حفظ و نگهداری تمامی اسناد، مدارک و اطلاعات کاربر متعهد است. در صورت اثبات هرگونه آسیب از طرف ایران نایب، بعد از بررسی مساله، ایران نایب جبران خسارت می‌کند. تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد ما محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع است، مگر برابر تصمیم مقام صالح.
 4. ایران نایب در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر می‌تواند برای ایران نایب و یا سایر کاربران نامطلوب یا خطرناک باشد، حق قطع خدمات به کاربر را دارد.
ماده5: مسئولیت کاربر ایران نایب
 1. نایب به نیابت یا وکالت از کاربر برای پیگیری درخواست کاربر به محل اعزام شده است. دانستن اطلاعات اولیه مرتبط با درخواست کاربر ضروری است. لذا در موقع ثبت درخواست کاربر موظف است تمامی مدارک موردنیاز برای پیگیری درخواست را برای پشتیبان ایران نایب ارسال کند.
 2. در برخی ارگان ها داشتن اصل مدارک الزامی است. کاربر موظف است با هماهنگی قبلی، بعد از ثبت درخواست، مدارک مرتبط را برای ایران نایب ارسال کند. در صورت امکان بهتر است کاربر قبل از ثبت درخواست خود با سازمان/اداره یا شخص مورد نظر تماس داشته باشد و یا از طریق سایت سازمان/اداره، مدارک خود را کامل و برای ایران نایب ارسال نماید.
 3. بعد از پرداخت اولیه هزینه‌ی پیگیری خدمت و دریافت کد رهگیری، درخواست کاربر نهایی و نایب اعزام می شود. کاربر می پذیرد تا قبل از پرداخت اولیه و دریافت کد رهگیری، ایران نایب تعهدی در قبال اعزام نایب و پیگیری درخواست ندارد.
 4. کاربر می‌پذیرد هزینۀ خدمت یا خدمات ارائه شده ممکن است بسته به نوع و حجم کار از جمله نوع خدمت، زمان خدمت، مکان خدمت یا عوامل دیگر متغیر باشد.
 5. در درخواست هایی که با توجه به حجم خدمت یا خدمات ارائه شده، نیازمند پرداخت نوبت دوم هستند کاربر موظف به تسویه حساب هزینه‌ی پیگیری درخواست، در همان روز می باشد. در غیر اینصورت ایران نایب تعهدی نسبت به ابلاغ نتیجه یا ارسال مدارک مربوطه به کاربر را ندارد.
 6. با استفاده از خدمت یا خدمات ارائه شده در ایران نایب کاربر می‌پذیرد که از ایران نایب برای پیگیری هیچ فعالیتی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند.
 7. کاربر می‌پذیرد که ایران نایب ممکن است از ارسال پیامک به عنوان راه ارتباطی ایران نایب با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمت یا خدمات ارائه شده اختلال ایجاد شود.
 8. کاربر می‌پذیرد کدهایی که جهت کاهش هزینه خدمات به آنها داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. همچنین در صورتی که ایران نایب تشخیص دهد که استفاده از این کدها به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها را باطل کند.
 9. در صورت مراجعه به درب منزل کاربر، کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام اعزام نایب است.
 10. در صورت مراجعه به درب منزل کاربر، کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام اعزام نایب است.
 11. دریافت کدرهگیری به منزله نهایی شدن ثبت درخواست کاربر است. کاربر می‌پذیرد در صورتی که به دلیل مشکلی در ایران نایب از جمله اینترنت و شبکۀ تلفن همراه، امکان پرداخت فراهم نشود کاربر همچنان موظف به پرداخت هزینه خدمت یا خدمات خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه ممکن است با هماهنگی کاربر با پشتیبانی ایران نایب یا روش‌های دیگر صورت پذیرد.
 12. برای درخواست‌های شرکتی (از سمت شرکت ها یا مقام های حقوقی)، در صورت انجام درخواست توسط ایران نایب، کاربر یا مقام حقوقی اجازه استفاده از لوگوی شرکت یا مقام حقوقی را به عنوان مشتریان ایران نایب به ایران نایب می‌دهد.

* حریم خصوصی کاربران *

ایران نایب با تاکید بر احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای استفاده از خدمات ایران نایب اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

کاربر با ثبت نام در ایران نایب می‌پذیرد که قوانین و مقررات مجموعه را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از کانال ایران نایب به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری در ایران نایب داشته باشد.

ایران نایب در حفظ و نگهداری تمامی اسناد، مدارک و اطلاعات کاربر متعهد است. تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد ایران نایب محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع است مگر برابر تصمیم مقام صالح هرگونه فعالیت در جهت افشاء و انتشار اسناد و مدارک کاربران، خلاف قوانین ایران نایب است.

مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در ایران نایب انجام می شود به عهدۀ کاربر است.

مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع ایران نایب برساند.

کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.

ایران نایب مفتخرست به میزبانی بهترین ها

تماس با ما

دفتر مرکزی :
یزد، صفاییه، میدان نعل اسبی، به سمت میدان طوبی کافه گیم جفت شش
تلفن :
09217918524

همراه ما باشید